Pristatome ypatingą renginį, kuris užkariaus jūsų širdis – Thomo Manno festivalio koncertą Valdovų rūmuose Vilniuje!

Kovo 29 dieną 18.00 val. jūs turėsite puikią progą pasinerti į Thomo Manno festivalio magiją ir išgirsti nuostabius kūrinius tiesiogiai Valdovų rūmų didingame interjere. Thomo Manno festivalio koncertas Valdovų rūmuose Vilniuje – tai puiki proga susipažinti su muzikos meno aukščiausiomis klasėmis, pasiruošti išskirtiniam vakarui ir patirti tikrąją meninę eksploziją.

Jei norite patirti kažką ypatingo ir savo nuotykių sąraše įtraukti kultūrinį renginį, kuris užkariaus jūsų širdis, tai Thomo Manno festivalio koncertas Valdovų rūmuose Vilniuje yra kaip tik tai, ko jums reikia.

Tad būkite pasiruošę išklausyti nuostabias melodijas ir patirti meninį džiaugsmą. 

Jei mėgstate gerą muziką ir norite patirti kultūrinę iškilmę, tuomet kovo 29-ąją nepamirškite apsilankyti Thomo Manno festivalio koncerte Valdovų rūmuose Vilniuje!

Tai tikrai ypatingas renginys, kuriame pasirodys gerai žinomi muzikantai iš viso pasaulio. Jų įvairios stiliaus ir talentai tikrai jus nustebins, o Valdovų rūmai suteiks ypatingą atmosferą ir sklidinančią akustiką.

Thomo Manno festivalis yra ne tik kultūrinė šventė, bet ir puiki proga susipažinti su naujomis muzikos tendencijomis ir patirti nepakartojamus muzikinius momentus. Koncertas Valdovų rūmuose tikrai nebus išimtis – jis paliks ilgalaikį įspūdį ir privers jus sugrįžti dar kartą.

Būkite pasiruošę patirti išskirtinę kultūrinę patirtį ir patikėkite mums, kad šis koncertas tikrai vertas dėmesio. Dalyvaukite Thomo Manno festivalio koncerte Valdovų rūmuose Vilniuje kovo 29-ąją ir sužinokite, kas yra tikras muzikos grožis.

Koncerto programoje: 

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875 – 1911). Mažoji sonata VL 269-271; Jūra mažų peizažų ciklas VL 317 

Atlieka Jonas Benjaminas Balsys (fortepijonas) 

César Franck (1822 – 1890). Sonata fleitai ir fortepijonui A-dur (Sonatos smuikui ir fortepijonui aranžuotė, atlikta Franz Linden) 

Atlieka Paulius Gefenas (fleita) ir Morta Grigaliūnaitė (fortepijonas) 

Jean Sibelius (1865 – 1957). Styginių kvartetas d-moll „Voces intimae“, op.56 

Atlieka Čiurlionio kvartetas: Jonas Tankevičius (I smuikas), Darius Dikšaitis (II smuikas), Gediminas Dačinskas (altas), Elena Daunytė (violončelė) 

Koncertą veda muzikologė Vytautė Markeliūnienė 

Thomo Manno kultūros centro veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.