KLAUSIMAS: kaip dažnai naudojatės audio gidais, lankydamiesi muziejuose, meno galerijose ar kitose kultūros įstaigose? Būtų įdomu ir naudinga, jei pasidalintumėte savo įžvalgomis ir patarimais, prisiminus šią patirtį, nes mes – Neringos muziejai – kuriame audio gidą Rašytojo Thomo Manno memorialiniame muziejuje, siekiant praturtinį kultūrinį turinį, kuriuo galėtumėte mėgautis atvykę į svečius! Laukia daugybė darbo ne tik atrenkant medžiagą, klausantis įvairių įrašų, bet ir įdomiai ir nenuobodžiai iš viso to kuriant audio gido turinį, tad labai lauksime Jūsų komentarų, kuriuos rašykite mums el. paštu edukacija@neringosmuziejai.lt arba komentuodami mūsų facebook profilyje https://www.facebook.com/neringosmuziejai/ Audio gidas Thomo Manno vasarnamyje kuriamas vykdant tarptautinį projektą „Genius loci dialoge ir judėjime: erdvės kūrimas turizmo plėtrai“ (“Genius loci in dialogue and motion: creating space for tourism development“).

  • Projekto partneriai: Neringos muziejai, Kaliningrado srities autonominė organizacija „Katedra“, skulptoriaus Hermanno Bracherto namai-muziejus ir Kintų Vydūno kultūros centras.
  • Ši publikacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už publikacijos turinį atsako tik Neringos muziejai ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.
  • Projektą finansuoja Europos Sąjunga per 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą.
  • Projekto biudžetas – 398 940,94 Eur.
  • Daugiau apie projektą: eni-cbc.eu/lr ir https://ec.europa.eu/europeaid/