✅ Rašytojas Thomas Mannas, Nobelio literatūros premijos laureatas, parašęs daugybę pasaulinio lygmens literatūros kūrinių, pasistatęs Nidoje vasarnamį ir su šeima praleidęs čia 3 vasaras, buvo ypatinga asmenybė, kurios neįmanoma pamiršti ir sudėtinga apie ją nekalbėti. Šiandien jis karts nuo karto atgimsta įvairiomis formomis tiek užsienyje, tiek Lietuvoje. Jau visai netrukus Neringos muziejai pristatys kelionių maršrutą „Dvi dienos su genius loci. Immanuelio Kanto ir Thomo Manno pėdsakais” keturiomis kalbomis!!!

✅ Neringos muziejai, kartu su muziejų direktore dr. Lina Motuziene yra dėkingi profesionalams, padėjusiems išleisti šį leidinį: istorikei doc. dr. Nijolei Strakauskaitei ir menininkui, leidėjui Jokūbui Jacovskiui!

✅ Projektas „Immanuelis Kantas ir Thomas Mannas: genius loci vietos dvasia” įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos pagal sutartį 1S-195, 2020-06-05. Už publikacijos turinį atsako tik Neringos muziejai ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.