Thomo Manno festivalio organizatoriai labai dėkingi visiems, kurie išgirdo mūsų kvietimą rašyti esė šių metų Thomo Manno festivalio tema „Kaimynystė”. Dėkojame Jums už kūrybingumą, pagarbą žodžiui, kalbai ir literatūrai! Buvo labai įdomu skaityti Jūsų darbus!!!

Iš visų mums atsiųstų esė atrinkome tris autorius, kuriuos kviečiame atvykti į tarptautinį Thomo Manno festivalį Nidoje ir šio renginio svečiams pristatyti savąją kūrybą. Nuoširdžiai sveikiname laimėtojus, o nepatekusius šiais metais į laimėjusiųjų trijulę, kviečiame neprarasti vilties, nenustoti rašyti, sekti mūsų naujienas ir ateinančiais metais vėl dalyvauti konkurse!!!

Šių metų Thomo Manno festivalio esė konkurso nugalėtojais skelbiame:

Augustą Sireikį, Dorotą Sokolovską ir Gintarę Valionytę!!!

Gražios Jums visiems vasaros!!!

Tarptautinį projektą „GENIUS LOCI dialoge ir judesyje: kuriant erdvę turizmo plėtrai“ finansuoja Europos Sąjunga pagal Europos kaimynystės programą ir Neringos savivaldybė. Projektas įgyvendintas kartu su partneriais – Kintų Vydūno kultūros centru.

Ši publikacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už publikacijos turinį atsako tik Neringos muziejai ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.

Projekto numeris – LT-RU-3-104. Projekto trukmė – 2021-06-18 – 2023-02-17. 
Bendras projekto biudžetas  sudaro 398 940,94 EUR, iš kurių 359 046,84 EUR yra ES programos lėšos.

Neringos muziejams Europos Sąjungos skirta suma 7 8984,00 EUR
Neringos savivaldybės lėšos: 8 776,00 EUR