2022 m. vasario 14 d. 17.00 val. Rašytojo Thomo Manno memorialiniame muziejuje (Skruzdynės g. 17, Neringa)

17.00 Sveikinimo žodis
17.20 Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto docentės dr. Nijolės Strakauskaitės pristatymo žodis
17.40 Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus ekspoziciją pristato Neringos muziejų direktorė dr. Lina Motuzienė
18.00 Ekskursija muziejuje su ekskursijų vadove Jūrate Ruzveltiene
18.30 Diskusija, vaišės

Koncertuoja folkloro ansamblis „Giedružė”

Projektas „Genius loci dialoge ir judesyje: kuriant erdvę turizmo plėtrai“ („Genius loci in dialogue and motion: creating space for tourism development“) įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos pagal sutartį 1S-212, 2021-06-17.

Už publikacijos turinį atsako tik Neringos muziejai ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.

Neringos muziejai kartu su partneriais įgyvendino tarptautinį projektą „Genius loci dialoge ir judesyje: kuriant erdvę turizmo plėtrai“, kurio rėmuose Nobelio literatūros premijos laureato palikimą saugantis muziejus nustebins lankytojus inovatyvia instaliacija „Asmenukė su Thomu Mannu“, kuri leis įsiamžinti su rašytoju šiandien įprasčiausiu būdu – išmaniuoju telefonu, bei parengė audiogidus lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų kalbomis, kad kiekvienas svečias viešnagės metu apie vasarnamį ir jo šeimininką galėtų sužinoti kuo daugiau. Neringos muziejai lankytojams atvers atnaujintą muziejaus biblioteką, rašytojo miegamąjį, o lauke ant išmanaus suolo galės ne tik pasimėgauti nepamirštamu vaizdu į Kuršių marias, bet ir pasikrauti savo mobiliuosius telefonus.