Pagaliau paaiškėjo XXX tarptautinio Thomo Manno festivalio esė konkurso laureatai!
Džiaugiamės galėdami paskelbti šių metų konkurso nugalėtojus:
🏆 Urtę Baltrušytę
🏆 Gabrielę Brazaitytę
🏆 Simoną Surdoką
Nuoširdžiai sveikiname laureatus ir dėkojame visiems dalyviams už atsiųstus darbus!!! Šiemet sulaukėme itin daug brandžių, jautrių ir prasmingų esė, kuriose atsiskleidė jaunųjų autorių gebėjimas mąstyti apie žmogų, istoriją, kultūrą ir šiandienos pasaulio iššūkius. Konkurso komisiją džiugino dalyvių intelektinis ir kūrybinis lygis.
Esė konkursą jau dešimtą kartą organizuoja Thomo Manno kultūros centras kartu su Goethe’s institutu Lietuvoje.
Nekantriai lauksime laureatų XXX-ajame tarptautiniame Thomo Manno festivalyje Nidoje „Išniręs laikas. Viltis”, kur jie turės galimybę tarptautinei publikai pristatyti savo esė ir tapti festivalio kultūrinio dialogo dalimi.
👏 Sveikiname ir linkime kūrybinės sėkmės!
